StressFix se snaží pracovat pro vaši psychiku na všech frontách, o čemž svědčí i nejsilnější složení na trhu.

Je to 100% přírodní a zároveň slovenský produkt, jehož jediným „vedlejším účinkem“ je delší a zdravější spánek.

StressFix se může pochlubit unikátním složením, nakolik jeho obsahem je 5 nejléčivějších rostlin, které nám pomáhají udržovat naše duševní zdraví v dobré kondici.

StressFix, jehož základem jsou výtažky z unikátních léčivých rostlin působících příznivě na duševní zdraví, díky svému bohatému přírodnímu složení ovlivňuje nervový systém uklidňujícím a tlumícím účinkem, což oceníte zejména tehdy, pokud trpíte mírnými depresemi a úzkostí hlavně z důvodu dlouhodobého stresu.

Díky StressFixu se již mnoho lidí budí do nového dne s pocitem energie a svěžesti. Přidejte se k nim i vy!

StressFix je vítanou pomocí pro dospělé a děti od 12 let, kteří chtějí zlepšit odolnost vůči stresu, podpořit léčbu psychických onemocnění a zvládat běžné životní situace bez zbytečného napětí.

StressFix je složen ze pečlivě vybíraných bylin, vitamínů a minerálů, které působí na centrální nervový systém a psychiku.

Tento výživový doplněk obsahuje až 14 účinných látek, které vám dokáží pomoci zbavit se stresu, překonat těžké životní situace či různé psychické onemocnění. Základní složky tvoří bylinné extrakty, vitamíny a minerály.

Nejlepší StressFix – přírodní pomoc při léčbě psychických poruch

 

 

StressFix❤️ je unikátní přípravek na podporu při léčbě psychických onemocnění jako je deprese, úzkost a také pomáhá při spánkových poruchách. Speciálně je také vhodný při tetanii.

Přípravek je přírodního složení a obsahuje až 14 složek, což je v celočeskom měřítku přímo rarita. Bylinné složky jsou také extrahované v poměru 10 ku 1, což znamená že ačkoliv se uvádí např. 250mg v jedné dávce, je to až 2500mg? sušené rostliny. Za cenu  1,219  dostanete až 60 kapslí?. Denní maximální dávka při velké psychické zátěži jsou 4 kapsle.

Hlavní benefity:

  • Podpora při depresích
  • Snižování projevů úzkosti, nervozity
  • Potlačování chorobného strachu a různých fobií
  • Zlepšování kvality spánku a tím lepší psychická odolnost
  • Přirozené zvyšování serotoninu a radosti

Pokud si objednáte hned, dáme vám i? uvítací slevu 5% na celý nákup-tedy na jakýkoliv počet balení. Kupón dusevnezdravi zadejte do pole na kupóny v objednávce.

Nebo si můžete přečíst více o StressFixe zde

Objednat StressFix