Co vás zajímá o StressFixe

StressFix je univerzální a opravdu komplexní přípravek na podporu duševního zdraví, eliminaci stresu a podporu kvalitního spánku. Má bezkonkurenčně nejlepší složení na trhu. Kompletní složení si můžete prohlédnout zde.

Je univerzálně použitelný pro množství skupin a lidí, který trpí duševní – tedy psychickou zátěží nebo mají špatný spánek. Psychiatrické poruchy jsou hluboce provázány zejména se spánkem a stresem. Proto je jeho složení takové obsáhlé.

Je určen rovněž pro ženy i muže. Tedy je určen pro ty, který:

 • Mají vysoký stres v práci nebo doma, trpí depresí,
 • mají jiné psychické problémy, (panika, úzkost apod.)
 • se potřebují uklidnit a zrelaxovat
 • nevědí usnout
 • mají nekvalitní a lehký spánek,
 • byla jim diagnostikována tetanie.

StressFix bojuje proti neduhům psychického zdraví na dvou hlavních frontách.

Prvním je intenzivně zklidnění a uklidnění organismu, potlačení úzkosti, strachu či nervozity a prioritně snížení stresu. Za tyto účinky je bylinné složení, které bylo pečlivě vybrány a testovány. Zvolené byly pouze ty bylinky, které mají prokazatelný vliv na psychiku a spánek.

Důležité je ale poznamenat, že nepůsobí na organismus ospale. Právě naopak, přináší harmonii a vyrovnané procesy a proto je ho možné užívat během celého dne.

Druhým a neméně důležitým účinkem je Dolmen potřebných vitamínů a minerálů, které jsou zodpovědné za psychické procesy.

Nejlepší StressFix – přírodní pomoc při léčbě psychických poruch

 

 

StressFix❤️ je unikátní přípravek na podporu při léčbě psychických onemocnění jako je deprese, úzkost a také pomáhá při spánkových poruchách. Speciálně je také vhodný při tetanii.

Přípravek je přírodního složení a obsahuje až 14 složek, což je v celočeskom měřítku přímo rarita. Bylinné složky jsou také extrahované v poměru 10 ku 1, což znamená že ačkoliv se uvádí např. 250mg v jedné dávce, je to až 2500mg? sušené rostliny. Za cenu  1,219  dostanete až 60 kapslí?. Denní maximální dávka při velké psychické zátěži jsou 4 kapsle.

Hlavní benefity:

 • Podpora při depresích
 • Snižování projevů úzkosti, nervozity
 • Potlačování chorobného strachu a různých fobií
 • Zlepšování kvality spánku a tím lepší psychická odolnost
 • Přirozené zvyšování serotoninu a radosti

Pokud si objednáte hned, dáme vám i? uvítací slevu 5% na celý nákup-tedy na jakýkoliv počet balení. Kupón dusevnezdravi zadejte do pole na kupóny v objednávce.

Nebo si můžete přečíst více o StressFixe zde

Je třeba si uvědomit, že nedostatek určitých látek může napomáhat k rozvinutí psychických problémů a také naopak, pokud již trpíte například stresem, váš organismus má několikanásobně vyí spotřebu těchto látek.

Odpovíme hned – ano opravdu funguje. Je to výborný prostředek na celkovou podporu duševního zdraví a zlepšení kvality života.

Recenze lidí a spokojených uživatelů mluví za nás. I vy se můžete stát spokojeným zákazníkem, kterému záleží na svém zdraví.

Složení

Samozřejmě. Všechny jeho bylinné složky jsou výhradně přírodního charakteru a podléhají přísným hygienickým a obsahovým složením už od doby, jak rostou na poli.

Nejprve se musí rostliny ve správném čase posbírat, rozdělit podle části rostliny, kde se nachází účinná látka a potom správně usušit.

Když jsou usušené nebo pokud děláme extrakci účinných látek v určitém poměru (např. 10: 1), musí projít certifikaci v laboratořích.

Na závěr se míchají a kombinují účinné části rostlin do kapslí které se balí do obalů. Před uveřejním na trh opět musí být obsah zkontrolován až ve třech nezávislých laboratořích.

Pokud je vše v pořádku, produkt může být certifikován a připraven pro konečného uživatele.

Ne, StressFix neobsahuje éčka ani jiné konzervanty. Sušením, extrakcí a následným uzavřením do kapslí a obalu se jeho obsah stabilizuje. Tedy nedochází k degradaci i přesto, že neobsahuje konzervanty.

Neobsahuje žádné alergeny jako například vejce, mléko či ořechy. Stejně je testován i na jiné škodlivé látky jako například plísně či těžké kovy, které se v rostlinných směsích nacházejí častěji, než byste si možná mysleli.

Způsob užívání

StressFix může užívat obě pohlaví, tedy muži i ženy. Všichni dospělý a děti od 12 let, který trpí stresem, depresí nebo poruchami spánku. Je vhodný i pro lidi, kteří mají náročné období a nechtějí, aby se u nich projevily psychické problémy.

Nesmí ho užívat těhotné a kojící ženy, na které se vztahuje speciální péče.

Ano, můžete. Představuje komplexní a také preventivní péči o vaše psyché, s ochrannými složkami, které ustálí vaše tělo i mysl a dopřejí vám kvalitní spánek.

Ne, těhotné ani kojící ženy by neměly užívat StressFix od doby, kdy se dozví že jsou těhotné až po dobu ukončení těhotenství nebo ukončení kojení.

Obecně platí, pokud děláte vše s mírou, vše by mělo být v pořádku. Avšak účelové se opíjení a následně dávkování se tabletkami na uklidnění rozhodně nikdy není dobrá kombinace.

My vám kombinaci alkoholu a StressFixu nedoporučujeme.

Kombinace s pitím kávy, kouřením nebo pitím čaje může být pro vás naopak přínosná. Hlavně kouření a káva způsobují nejen odbourávání některých důležitých složek hodnotných pro vaše tělo ale i nervozitu či paradoxně únavu.

Proti těmto projevům StressFix aktivně bojuje.

Nebyla prokázána žádná škodlivost při srdečních onemocněních a užívání StressFixu.

Pokud jste si nejistý, kontaktujte svého lékaře a zeptejte se ho.

Ano, mohou jej užívat i děti. Doporučujeme ale dozor rodičů, který je navedou ke správnému dávkování.

Musí také splnit podmínku 12 let. Pro mladší ročníky není StressFix vhodným řešením.

Základní užívání doporučujeme rozdělit podle těchto okolností:

 1. Nejprve si zjistěte zda vám stačí na pocitové zlepšení dávka 1-2 kapsle nebo řekněme potřebujete plnou dávku 4 kapsle.
 2. Pak si třeba uvědomit, nač potřebujete užít. Pokud se potřebujete dobře vyspat, dávku soustřeďte k večerním hodinám.
 3. Pokud trpíte depresí, dávku si rozdělte během celého dne.
 4. Pokud očekáváte stresující situaci, užijte 1 hodinu předtím.
 5. Pokud trpíte úzkostí nebo agresí, užijte jakmile se vám tyto stavy začnou projevovat.

Vhodné je začít dávku postupně zvyšovat od 1 kapsle až po případně 4. Každý jsme jinak senzitivní, proto se nesoustředíme na zcela přesnou dávku, ale navrhli jsme to tak, aby opravdu každý pocítil jedinečný efekt StressFixu.

Pouze pro lidi v opravdu těžkém stavu doporučujeme užít od začátku plnou dávku alespoň na týden a postupně v případě polepšení tuto dávku snižovat.

Ano, můžete opravdu užívat dlouhodobě, řekněme i 3 a více měsíců. Práveže to ještě i doporučujeme, protože psychika se léčí řádově delší období než tělesné potíže.

Většinou ale po úvodní fázi stačí, abyste si dávku snížili na 1-2 kapsule.

Můžete kombinovat opravdu s většinou léků a doplňků. Je dokonce navržen na kombinování s antidepresivy.

Velmi časté jsou onemocnění kardiovaskulárního systému, ale ani při těch není důvod k obavám.

Nedoporučujeme ale podporovat účinek stejnými látkami, jako jsou již obsaženy v StressFixe.

Pokud jste ale v něčem opravdu specifický lékařský případ, můžete nás kontaktovat na adrese info@stressfix.cz nebo kontaktujte svého lékaře.

Platba a doprava

Balení je diskrétní, buď v bublinkové obálce nebo v kartonovém obalu, aniž bylo známo co obsahuje balík. Diskrétnost je pro nás velmi důležitá. V zásilce si najdete Balení StressFixu a informační leták.

Aktuálně připravujeme i další novinku.

Balení je předáno v bublinkové obálce, na níž je uvedena pouze firma a příjemce. Takže balení je zcela diskrétní.

Doručení je rychlé a bezpečné. Průměrně trvá dodání balíku maximálně 2 pracovní dny.

Pokud máte objednávku provedenou do 14:00 v kombinaci například s kurýrem, balík budete mít na 3 den doma.

StressFix zasíláme už i do zahraničí. Pokud pracujete v zahraničí a chcete si objednat přímo na místo, kde pracujete – tak už můžete.
Zasíláme do těchto zemí:

 • Česká republika
 • Slovenská republika
 • Maďarsko
 • Polsko
 • Rakousko
 • Německo

Česká republika má dopravu srovnatelnou se Slovenskou republikou. Ostatní země mají vyšší cenovku, ale neustále se snažíme přinášet takových dopravců, aby byla cena co nejnižší pro vás.

Ano, StressFix můžete bez problémů kdykoliv vrátit pokud s ním nejste spokojený a vaše peníze vám zašleme zpět.

Pokud máte nenačaté balení – napište prosím nejprve na emailovou adresu info@stressfix.cz a my se vám v co nejkratší možné době ozveme.

V první řadě je dobře předejít jakémukoli problému, který by vás vedl k reklamačnímu řízení. Při převzetí třeba vždy alespoň vizuálně zkontrolovat zásilku, zda nedošlo při převozu k jejímu poškození.

U nás máte až 3 možnosti, jak vrátit zboží:

 1. Pokud jste se však rozhodli reklamovat zásilku z jakéhokoli relevantního důvodu, můžete tak učinit prostřednictvím podle obchodních podmínek, které naleznete zde.
 2. Podle zákona o ochraně spotřebitelů můžete vrátit zboží / odstoupit od smlouvy do 14 dní, prostřednictvím tohoto formuláře.
 3. Zároveň vám i my mimo zákon garantujeme vrácení peněz, pokud se StressFixem nebudete spokojený, za každé nenačaté balení.

Ve všech případech kromě poškození zásilky při přepravě, musí být vrácené zboží bez poškození a odstranění ochranného obalu.

Aktuálně máte možnost využít kupón bezstresu, který stačí zadat v procesu objednávky.

Kupón je v hodnotě 10% na jakýkoliv počet balení, tedy čím vyšší počet, tím větší sleva.

Rovněž v zimních měsících můžeme zaslat naším již existujícím zákazníkům speciální jednorázový kupón na nákup.

Příležitostně, maximálně jednou za rok provádíme výprodej zásob, kdy může být cena ještě nižší. Tento rok už akce proběhla.

Platba má dvě základní možnosti:

 1. Platba na dobírku – je zpoplatněna sumou 40kč
 2. Platba kartou – je zdarma

Platit můžete jakoukoli kartou která poskytuje službu VISA ale MasterCard (dnes už prakticky všechny.)

Při dopravě existuje pět způsobů a to:

PPL kurýr – cena za dopravu je 105kč
Zásilkovna – 80kč
Odběrné místo Isklad Bratislava – zdarma

Odesílání je možné na Slovensko, dále do České republiky, Polska, Rakouska, Německa a Maďarska. Způsoby do jednotlivých zemí se mění ale vždy je vidíte během procesu nákupu. Způsoby platby zůstávají vždy stejné.

Pokud jste nenašli odpověď na vaši otázku, neváhejte nám napsat.

Odeslat dotaz